Strona główna » Produkty » Urządzenie do testowania nadajników i sygnału DSRC
Menu
Urządzenie do testowania nadajników i sygnału DSRC

Urządzenie do testowania nadajników i sygnału DSRC

Stoneridge

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: DSRC

Kod producenta: 6810001 | 6810003

Gwarancja: Gwarancja 24 miesiące


  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
  • Urządzenie do testowania nadajników i sygnału DSRC

CO TO JEST ROZWIĄZANIE DSRC STONERIDGE?

DSRC to zewnętrzna antena z tachografu umieszczonego z przodu pojazdu, która może być wykorzystywana przez władze do otrzymywania niektórych informacji z tachografu *. Rozwiązanie Stoneridge DSRC to samodzielne urządzenie podłączone do sieci CAN. Nie wymaga specjalnego okablowania, ponieważ standardowe okablowanie jest w większości przypadków już zintegrowane ze standardową wiązką przewodów OEM. Stoneridge DSRC będzie stosowany w samochodach ciężarowych dla większości wiodących europejskich producentów OEM. Jest w pełni kompatybilny z tachografem inteligentnym Continental i zostanie opracowany pakiet modernizacyjny dla rynku wtórnego; w tym instrukcje montażu i propozycje miejsc pracy.
 

NOWA PROCEDURA BADANIA

Moduł DSRC wymaga testowania w ramach procedury kalibracji, a Stoneridge dostarczy tester DSRC, który będzie współpracował z Optimo. Dla modułu DSRC wymagane będą dwa typy testów:

Test ECHO
  • Test ECHO potwierdzający, że antena przesyła dane. Jest to krótki test trwający kilka sekund w celu sprawdzenia poprawności tachografu, a DSRC działa bez potrzeby jakichkolwiek zabezpieczeń.

Kompleksowy test bezpieczeństwa
  • Kompleksowy test bezpieczeństwa zapewniający, że karta warsztatowa jest w stanie uzyskać dostęp do zaszyfrowanej i podpisanej zawartości danych utworzonej przez VU i przesłanej przez kanał komunikacji bezprzewodowej.
  • To jest dłuższy test. Wymagany będzie stabilny sprzęt badawczy, aby ten test mógł zostać zakończony.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu